Dharma Tük. Mad. San. ve Tic. ltd. şti.

Dharma Tük. Mad. San. ve Tic. ltd. şti.

0 Points

DHARMA, “KALICI YAŞAM AMACI” anlamını taşımaktadır. Birçok insan hayatının asıl amacını sorgular. Bu soruya gerçek cevabı bulmak çok güç olmamakla beraber, bulamayanlar için de yol vardır hep…

  • Advert Details
  • Ratings
  • Send Mail
  • Contact Details

DHARMA, “KALICI YAŞAM AMACI” anlamını taşımaktadır. Birçok insan hayatının asıl amacını sorgular. Bu soruya gerçek cevabı bulmak çok güç olmamakla beraber, bulamayanlar için de yol vardır hep. Hayatın amacını aramayan çoğunluklar, hayatını rastlantılarla, kazalarla, pusulasız bir kaptanın gemisi gibi oradan oraya sürüklenerek yaşamaya devam ederler.
Paha biçilemez derecede değerli olan hayatı “öylesine” yaşayıpta ölüm döşeğinde hatasını fark edenlerden olmamak için kendinize şu soruyu ya da soruları sormalısınız: “Ben, bu dünyaya ne için, neyi gerçekleştirmek için geldim? Hayatımın GERÇEK VE KALICI amacı (Dharma’sı) nedir? O halde bizim Dharma’mız nedir? “YAŞAM BOYU MUTLULUK”tur. Yaşam boyu mutluluk ise MUTLU AİLE’yi yaratmakla başlar. Mutlu aile, aileye olan tutkuyla olur. Kalıcı mutluluk da, başarı da aileye tutkuyla bağlılıktan başlar.Kısacası biz DHARMA olarak, öncelikle mutlu aile diyen SOSYAL BİR ŞİRKETİZ. Yaptığımız ticari faaliyetlerin tamamının hedefi açıkçası sonuçta bunun içindir.

Firmamız Sakarya Üniversitesi yerleşkesinde ilk çalışmalarına 2016 yılında başlamıştır. Şuan , 15 Afrika ülkelerinden temsilcileriyle ticari faaliyetlerini devam ettirmektedir .
Firmamız Afrika ülkeleriyle ticaret yapmak amacıyla kurulmuştur. Afrikalı iş ortaklarımız ile , Türk girişimcilerin ortaklığında , karşılıklı olarak Uluslararası Ticaret yapmayı hedeflemiştir. Bu doğrultuda ;

  1. Duş kabinleri ve banyo grubu ,
  2. Seramik grubu ,
  3. Temel gıda ürünleri ,
  4. İlaç ve kozmetik ,
  5. Muhasebe yazılım programları

başlıklarında yerel üretici firmaların Afrika satış distribütörlüklerini almıştır. Başta Afrika ülkelerine yönelik bu ürünleri pazarlamaktadır .
Diğer taraftan Afrika’daki ürünler için de Türkiye’de talep oluşturulmaya çalışılmaktadır.

Reviews

There are no reviews yet.


Be the first to review “Dharma Tük. Mad. San. ve Tic. ltd. şti.”

Contact Us

Contact Person

Bülent Tekin - Genel Müdür

Visit our Office


Address: Kemalpaşa Mah. Üniversite Cad. No:92/220
Additional Address: Serdivan/SAKARYA
Country: Turkey
Province: Sakarya
City: Serdivan

Business Hours

08 - 17

Get in Contact with us